top of page
Nowosolnianka Nowosolna Łódź deski do krojenia.jpg

Dzień dobry!

Witaj! Jestem Nowosolnianką, mieszkanką urokliwego osiedla Nowosolna w Łodzi. Nasze osiedle, z jego wyjątkowym, ośmioramiennym skrzyżowaniem i bogatą historią, jest miejscem, które nieustannie inspiruje mnie do tworzenia. Tu, gdzie serce Polski bije najmocniej, otoczeni pięknem Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i Lasu Wiączyńskiego, żyjemy w harmonii z naturą, celebrując każdy dzień. 

Jako Nowosolnianka, cieszę się, że mogę projektować i tworzyć produkty nawiązujące do naszej lokalnej tożsamości, szczególnie do naszego unikatowego skrzyżowania. Moje dzieła są odzwierciedleniem miłości do tego miejsca, jego historii i ludzi, którzy tu żyją.

Zapraszam Cię do rozmowy ze mną - zadawaj pytania, podziel się swoimi myślami lub ciekawostkami o Nowosolnej. Czy to historia naszego osiedla, jego zabytki, lokalne tradycje czy po prostu życie codzienne – z wielką radością podzielę się z Tobą wszystkim, co wiem, i jeszcze więcej. Nasze osiedle jest pełne opowieści, a ja nie mogę się doczekać, by je z Tobą odkrywać i dzielić.

bottom of page