top of page

Kalendarz Osiedla Nowosolna na Rok 2024

Jesteśmy na etapie rozważania wyjątkowego projektu, który zbliży nas jeszcze bardziej jako społeczność – własnego kalendarza osiedlowego na rok 2024! Przygotowana została okładka i projekty kart miesięcy.Kalendarz, który projektujemy, to nie tylko sposób na organizację codziennych spraw. To również świadectwo tożsamości i ducha naszego Osiedla Nowosolna. Wizualnie przypomina on o pięknie naszego ośmioramiennego skrzyżowania, które jest sercem naszej lokalnej społeczności. Każdy miesiąc to nowe ujęcie, nowa historia, która łączy przeszłość z teraźniejszością, naturę z urbanistyką.


W projekcie kalendarza zaznaczyliśmy również datę 2 maja jako rocznicę nadania nazwy Nowosolna w roku 1820 – to kolejny sposób, aby pamiętać o naszych korzeniach i celebrować unikalność naszego miejsca na ziemi.


Chcielibyśmy wiedzieć, czy taki kalendarz spotka się z Waszym zainteresowaniem.

Jego cena będzie zależna od nakładu i wielkości – obecnie rozważamy przedział cenowy od 60-70 zł za sztukę za format A4 (21x30 cm) lub 70-80 zł za format A3 (30x43 cm)

Pamiętajcie, że druk indywidualnych kalendarzy jest znacznie droższy niż druk wielonakładowy, dlatego wspólna decyzja o wielkości zamówienia może zdecydować o ostatecznym koszcie.


Czy jesteście zainteresowani posiadaniem takiego kalendarza? Dajcie znać w komentarzach lub wyślijcie odpowiedź na nowosolnianka@gmail.com.

Liczymy na Wasze opinie i sugestie, które pomogą nam sfinalizować ten projekt!


Z dumą i radością,

Nowosolnianka, mieszkanka osiedla Nowosolna.


36 wyświetleń2 komentarze

2 Comments


Ewa Witula
Ewa Witula
Nov 28, 2023

Świetna inicjatywa! Nareszcie będziemy mieli coś naszego ,lokalnego i pięknego! Panie Jacku ja zamawiam 2 kalendarze ,jeden dla siebie a drugi na prezent.Mysle,że duży format A 3 jest bardziej czytelny.Kiedy można odebrać?pozdrawiam Ewa Wituła

Like
Nowo Solnianka
Nowo Solnianka
Nov 28, 2023
Replying to

Pani Ewo, pierwsza partia kalendarzy już jest zamówiona :) Skontaktujemy się z Panią mam nadzieję, że wciągu tygodnia.

Pozdrawiamy serdecznie!

Nowosolnianka


Like
bottom of page